Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Choreo

2013/2014
Hned na první domácí zápas nové sezony jsme si připravili choreo pro velkou posilu Kladenského týmu Davida Friče.

 

2012/2013
V prvnim kole sezony si jako uvítání pripravujeme choreo a jak se ocekavalo znovu se nasli problemy se security kteri si opet mysleli ze jsou neco vic.Nakonec jsme vsem problemum(pyro) vyhoveli a vytahli samotne namalovane choreo.

2011/2012
Páté choreo už jsme připravovali na vytouženou účast v Play-off která v den utkání ještě nebyla zajištěna."Není cesty zpět" 

Čtvrté choreo neslo vtipnější nádech.Přijelo se na nás podívat Tango Brno.Udělali jsme tedy jednoduchou postavu ženy která má zařízlá tanga a nápis "Zařízneme vás".Jednalo se jen o lehký vtípek a jak bylo videt na pár hráčích tak se nám podařilo je alespon trochu rozesmát.

 

Třetí a nejsmutnější choreo bylo vytvořeno  na uctění památky                                Lukáše Přibyla.Vezli sme ho až do Prahy na zápas s Bohemians 1905 kde sme prohráli 4:1.

 

Druhé choreo už bylo o něco povedenější.Představovalo postavu která drží šálu SAT-AN Kladno.V rozích byl nápis Blue devils a dvě modro-bílé vlajky.Bylo připraveno na utkání s Teplicemi kde sme uhráli bod za remízu.

 

V pořadí první choreo nebylo zrovna povedené.Připravili jsme si ho na utkáni s Plzní kde bylo napsaná "Odteď navždy" + balonky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist