Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Výjezdy

Letošní třetí výjezd se uskutečnil na pudu České Lípy.Před autobusem se nás schází asi 20 což považujeme za uspech.Po cestě panuje skvělá ale napjatá nálada a tak si zpříjemnujeme
dlouhou cestu nějakými těmi choraly a ruznymi lektvary.Uspešně dojíždíme před místní halu kde uz na nás čekají kamarádi od policie a začínají první problemy.Uspěšně je vyřešíme a jdeme připravovat choreo na zápas.Během této předzápasové chvíle proběhne pár přatelských rozhovoru s domacími fanoušky.

Zápas začal a SAT-ANI se rychle ujali vedení 0:1 po nadherné střele Petra Junka.Domácí si vytvořili také své dobré šance které naštěstí nezužitkovali.V 10.minutě skoroval Fitzel a upravil skore na 0:2 pro Kladno.Poté byli na obou stranách vidět dobré přiležitosti.Se zvukem sirény končící první puli skoroval Chrobák a Kladno šlo do šatny s vedením 0:3.

Druhý poločas začal stejně dobře jako ten první,ve 24.minutě se trefil po druhé v zápase Fitzel a stav byl 0:4.Kdo by čekal že Demoni ostudně dohrají zápas se pletl.Během jedné minuty se dostali Démoni na dosah dvou golu kdyz ve 30.minutě skoroval Slunéčko a hned zaním ve 31.minutě Soukup.Stav byl ted 2:4 a my jsme se trochu zacinali bat o vysledek hlavne kdyz jsme meli za sebou utkani na Slavii kde jsme vyhravali 0:4 a nakonec z toho byla remiza 4:4.Naštěstí Démoni skorovali už pouze jednou a to 25 sekund pred koncem uklidil míč do Kladenské síte po druhé v zápase Soukup.Kladno tedy vyhralo 3:4 a pripsalo si dulezité 3 body do tabulky.

Po zápase už proběhlo jen pár konfliktů s domácími fanoušky které přerušila policie a jeli jsme spokojeně se skvělou náladou a 3 body domů.

Je tu play-off a my se vydáváme na první utkání na půdu mistra ligy.ERA-PACK je pred timto duelem jasným favoritem ale I presto doufame v kvalitni vysledek.

V počtu 19 lidí se vydáváme vypraveným autobusem směr Chrudim.Po cca 2 hodinové cestě dorážíme na místo.Máme spostu času tak usedneme v jedné mistní hospodě kde si zlepšujeme náladu každý po svém.Při příchodu do haly začínáme zpívat naše tradiční choraly a začínáme se tesit na uvodní hvizd sudího.

I přes velký počet inkasovaných branek se fanoušci SAT-ANU snažili co nejvíce povzbudit svuj klub.Další utkání se hraje 5.4. na Kladně.

 

V pořadí druhý výjezd překročil z naší strany řadu očekávání.Počet se vyšplhal na číslo 26 fandících lidí.Cestu vlakem směrem do Prahy jsme si užívali zpíváním chorálů a panovala po celou dobu skvělá nálada.

Po cca hodině a půl dorážíme k hale kde si kupujeme lístky a jdeme podporovat Kladno v bojim o PLAY-OFF.Rozvěšujeme vlajky a pomalu se chystáme na začátek utkání.Po celý zápas panuje z naší strany výborná atmosféra.Napomohlo tomu i vítězství v první půli 0:3 pro Kladno.Na konci první půle přišla fans podpora Slavie ale nic moc neukazali.Vlastně neukázali vubec nic ;) Po celou dobu jsme byli aktivnější což nás dost překvapovalo.Početně nás bylo o mnoho méně a stejně sme ukazali naše zapálení pro fandění ! Velice rozčarováni jsme byli když Slavia otočila zápas ze stavu 0:4 na 4:4 .Ale i přesto musíme poděkovat hráčum za předvedený výkon a nejdulezitejsi zpravou pro nas bylo že jsme postoupili do PLAY OFF !!!!!!!

Příští tři zápasy nás čekají s mistrovskou Chrudimí a na oba venkovní zápasy se naše skupina chystá vyjet.Ještě jednou děkujeme týmu za krásný výkon !!

 

Náš celkově první výjezd se uskutečnil na půdu Bohemians 1905 kam nás odcestovalo jen 9.Ale tím sme si náladu skazit nenechali a po patricném obcerstvení jsme se dali do fandění.Zápas pro nás neprobíhal podle představ ale to nám nezabránilo naše svěřence o to víc povzbudit.Utkání nakonec skončilo 4:1 pro domácí.Už se těšíme na další domácí zápas s Brnem tak doražte také !

 

TOPlist